Led Batten Colour
Řada kompaktních ramp na bázi technologie LED. Tato nová řada svítidel využívá světelných zdrojů LED, které vedou k výrazné úspoře elektrické energie. Svítidla jsou osazená vysoce výkonnými LED amerického výrobce Luminus. Mezi hlavní výhody tohoto výrobku patří jeho kompaktní forma, jednoduché nastavení adresy DMX a zdařilý design. Svítidlo je stmívatelné pomocí protokolu DMX 512.
Barevná rampa Asterion je osazena výkonnými světelnými diodami SST-90.
Výrobní řada LB vyniká svým velkým světelným výkonem. Tento výrobek je proto vhodný i pro velké divadelní scény, film a televizi. Zejména při použití sestavy LB – Quad je světelný výkon enormní a dvě tato rámová svítidla dokáží difúzně osvětlit celý horizont ve velkém divadle. Toto rámové svítidlo je výborné na asymetrické i symetrické svícení z velmi krátkých vzdáleností!
č. výrobku 0126012 / Katalogový list / Návod k obsluze
Technické parametry | |
Napájení | 230 V |
Elektrický výkon (W) | 200 W |
Světelný výkon (lx) | 1 230 lx/2 m |
Divergence | 40° |
Povrchová teplota Spirit | 70° C |
Povrchová teplota Asterion | 70° C |
Rozměry | 1000 x 160 x 111mm |
Váha | 13 kg |